KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15396348
nr 1539 6348
Johan Heijer
(1876-1961), Sverige
Oljemålning, Porträtt. Signerad. Olja på pannå, 30x25 cm, yttermått inklusive ram: 41x36 cm
Johan Heijer, svensk bildkonstnär född 1876, död 1961.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 8 maj 2023
kl 18:58:20
8/5 18:26:10
100 kr
8/5 18:53:20